Prelegenci

WYKŁADY PODCZAS FITNESS MANAGEMENT MARATON META 2017 POPROWADZĄ EKSPERCI EFITNESS

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Łukasz Balicki

Łukasz Balicki

Prezes i współtwórca eFitness. Pozytywna siła napędowa do rozwoju zespołu eFitness i produktów. Od wielu lat aktywny partner, uczestnik i prelegent imprez branżowych w kraju i zagranicą. Autor licznych artykułów merytorycznych na łamach prasy związanej z fitnessem i zarządzaniem. Pomysłodawca i organizator Fitness Management Maraton – warsztatów dla kadry zarządzającej klubami fitness. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i programu MBA Poznań-Atlanta.

więcej tutaj

Maciej Gorączniak

Customer Support Director w eFitness.

Związany z firmą niemalże od początku. Odpowiedzialny za rozwój działu wdrożeń i obsługi klienta, które stanowią najliczniejszą grupę w firmie. Pasjonat crossfitu i biegów długodystansowych.

Maciej Gorączniak

Dawid Skopiasz

Dawid Skopiasz

Dowiedz się więcej na Linkedin

 


PRELEGENCI FITNESS MANAGEMENT MARATON META 2016

Oprócz doskonałego Zespołu eFitness, prelegentami byli najlepsi eksperci, specjaliści i konsultanci, którzy dzielili się wiedzą podczas Fitness Management Maraton META 27-28.09.2016 na terenie MTP w Poznaniu.

Sebastian Goszcz

Sebastian Goszcz, związany z branżą fitness od 1997 r., obecnie odpowiada za strategię i sprzedaż w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness&Welness w Łodzi. Współzałożyciel oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions. Aktywny członek Polskiego Związku Pracodawców Fitness. Stały współpracownik największych branżowych magazynów Bodylife, Fitness Biznes oraz Trainer w których publikuje artykuły z zakresu zarządzania fitness klubem, sprzedaży, obsługi, budowania relacji i lojalności klienta. Wykładowca podczas największych branżowych konferencji w kraju : Kongresach Trendy i Innowacje w ramach Targów Fit-Expo Poznań, Forum Fitness Biznes, Kongresach Bodylife. Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe oraz szkolenia dla właścicieli, menedżerów oraz pracowników klubów fitness. Doświadczenie zdobywał realizując projekty dla ponad 60-ciu klubów w Polsce.

więcej tutaj

Sebastian Goszcz

 

Tomasz Napiórkowski

Tomasz Napiórkowski

Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 10 lat związany z branżą fitness. Instruktor pływania, narciarstwa, kulturystyki, TRX, kettlebells. Jako jeden z nielicznych może czerpać z doświadczenia związanego z pracą dla największych korporacji z branży fitness zarówno w kraju, jak i za granicą. Obecnie Dyrektor strategii i rozwoju jednej z sieci klubów fitness oraz właściciel firmy doradczo-szkoleniowej X-Sports Group Sp. z o.o. W 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE.

więcej tutaj

Małgorzata Burdziełowska

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec głównie z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta i treningów personalnych. Współwłaściciel firmy konsultingowo – szkoleniowej Fit Managment&Business. Absolwentka AWF we Wrocławiu. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Trenera II klasy Kulturystyki, Studia Podyplomowe „Żywność, Żywienie a Zdrowie” w Instytucie Żywienia i Żywności w Warszawie oraz Menedżerskie Studia Podyplomowe Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Przez kilka lat pracowała jako wykładowca, a następnie asystent w Katedrze Teorii i Metodyki Dyscyplin Sportowych na AWF we Wrocławiu. Jest założycielem polskiej filii międzynarodowej szkoły Life Fitness Academy, w której przez kilka lat była prezesem zarządu i szkoleniowcem. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako dyrektor regionalny w sieci Get-Fit Fitness, prezes zarządu Fitness Club 24 w Gliwicach oraz Top-Gym Fitness we Wrocławiu, menedżer i konsultant w klubach w całej Polsce, instruktor fitness oraz trener personalny. Współpracuje również z wieloma firmami spoza naszej branży w ramach Corporate Wellness. Zaufała jej między innymi firma TESCO, dla której od kilku lat przeprowadza cykl szkoleń dla kadry zarządzającej oraz współtworzy programy promujące zdrowy styl życia.

więcej tutaj

małgorzata_burdziełowska

Artur_Ligęska

Artur Ligęska

Absolwent Business of Fitness w National Fitness Business Alliance w Stanach Zjednoczonych, trener personalny i instruktor fitness z licencją European Fitness Assocation. Licencję indoor-cycling zdobył w Swiss Academy of Sport. Twórca klubów fitness w całej Polsce. To dzięki jego pracy mapa klubów fitness wzbogaciła się o nowe punkty, między innymi w Stalowej Woli, Radomiu, Lesznie, Rzeszowie czy Wrocławiu. Artur Ligęska stworzył też własną sieć – prowadzi kluby SOHO Body Spirit. Według magazynu Home&Market jest jednym z najlepszych managerów biznesu fitness w Polsce. Od maja 2016 współpracuje z Kliniką Wellness przy warszawskim Szpitalu Medicover jako Trener Motywacji Sportowej (Physical Activity Coach)

więcej tutaj

fot. Justyna Steczkowska

Robert Kamiński

Od 2014 roku pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Pracodawców Fitness (PZPF). Pod jego kierownictwem PZPF ma ambicję i wizję stać się organizacją zwiększającą wartość rynku fitness poprzez wsparcie właścicieli klubów w ich rozwoju.
Wcześniej związany z Benefit Systems, liderem rynku fitness w Polsce, gdzie odpowiadał za relacje partnerskie i tworzenie produktu. Ma również kilkunastoletnie doświadczenie w branży turystycznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, a także kilku uczelni biznesowych, w tym programu MBA HEC School of Paris i SGH oraz programu “Strategic Leadership Academy” ICAN Institute i Harvard Business School.
Jego misją jest promowanie “koopetycji” (z ang: competition and cooperation) rozumianej jako współzawodnictwo i współpraca: wspierania przedsiębiorców w budowaniu przewag konkurencyjnych, ale także współdziałaniu na rzecz rozwoju branży.

więcej tutaj

Robert Kamiński
Łukasz Marciniak fot

Łukasz Marciniak

Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja Polityka Zatrudnienia. Od 12 lat związany z branżą human resources. Zaczynał jako Specjalista ds. Sprzedaży w agencji pracy tymczasowej Active Plus Sp. z o. o., a od roku 2006 roku pracuje w wiodącym polskim serwisie rekrutacyjnym – Pracuj.pl.  Przez ostatnie 8 lat rozwijał w ramach Grupy Pracuj S.A. kanał sprzedaży ecommerce oraz call center.

Jest ekspertem w zakresie budowy zespołów sprzedaży oraz obsługi klienta. Obecnie pełni funkcję Managera ds. Rozwoju Sprzedaży oraz członka Key Management’u w Grupa Pracuj S.A.

więcej tutaj

Bogumił „Bodo” Głuszkowski

Bogumił „Bodo” Głuszkowski – sportowiec, triathlonista, trener i coach, twórca i właściciel poznańskiego klubu sportowego CITYZEN_. Organizator triathlonu dla dzieci i pierwszego w Polsce Indoor Triathlonu. Twórca wielu autorskich projektów, z których najważniejsze to BE3 BE FREE w którym główną filozofią jest umiejętność łączenia życia prywatnego, zawodowego ze sportem, w ramach którego, czynnie trenuje ok. 250 triathlonistów amatorów. Drugim dumnym autorskim przedsięwzięciem jest projekt BODHY skierowany do firm i menadżerów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Po przez ten projekt uczestnicy uczą się wewnętrznej motywacji, panowania nad stresem i pokonywania osobistej granicy, wychodząc poza swoją strefę komfortu a wszystko to przemycając aspekt fizyczności jako fundament sukcesu w XXI w.

Czternastokrotny indywidualny Mistrz Polski w triathlonie na wszystkich dystansach. W 1996 r. zajął 11. miejsce podczas mistrzostw Europy w Niemczech z czasem 8h 25min. Wziął udział 2005 i 2015 w mistrzostwa świata Ironman w Kona na Hawajachw W 2005 r. na 186. miejscu w klasyfikacji ogólnej i 29. w kategorii wiekowej M35-39. W tym samym roku podczas zawodów Ironman w Zurichu (IRONMAN SWITZERLAND) zajął 15. miejsce w kategorii ogólnej i pierwsze w swojej kategorii wiekowej (M35-39). Wicemistrz Europy w kat. wiekowej na dystansie 1⁄2 Ironman w 2014 r. oraz 3 miejsce w kat. wiekowej w zawodach IRONMAN MALLORCA w 2014 r.

więcej tutaj

bogumił_głuszkowski