Relacja z Fitness Management Maraton META 2016

Konferencja Fitness Management Maraton META 2016 odbyła się 27-28 września 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, z dużym wsparciem organizacyjnym i merytorycznym organizatorów Fit Expo.

Było to PIERWSZE TAKIE WYDARZENIE W BRANŻY FITNESS.

Pierwszego dnia, odbyła się rozmowa na temat polskiej branży fitness bez tematów tabu.
Dodatkowo, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, właścicieli i menadżerów klubów fitness. Jesteśmy dumni, gdyż udało się z dużym sukcesem przeprowadzić pierwszy w historii branży fitness POJEDYNEK NA ARGUMENTY z aktywnym udziałem sali. Wszystkie prezentacje były oparte na liczbach i konkretnych analizach.
Oprócz tego, gośćmi specjalnymi byli Bogumił Głuszkowski z klubu CityZen, który opowiadał o pasji w życiu i biznesie, oraz Pan Łukasz Marciniak z Pracuj.pl, z wykładem o rekrutacji i utrzymaniu pracownika.
Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej edycji!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Film już wkrótce!

Relacja z 2 poprzednich edycji – 12 miast/250 uczestników – 2015-2016

100% praktycznej wiedzy – tak najkrócej można opisać cykl szkoleń przygotowany przez ekspertów eFitness i Polski Związek Pracodawców Fitness. Pierwsza edycja szkoleń odbyła się jesienią 2015 (wrzesień-październik) 4 miastach Polski i była w całości poświęcona zarządzaniu obiektami fitness. Program szkoleń został zaplanowany tak, aby nie powielać omawianych już wielokrotnie zagadnień, tylko skupiać się przede wszystkim na praktyce. Druga edycja odbyła się w pierwszym kwartale 2016 roku w kolejnych 8 miastach z niezmienną tematyką.
Pomysł warsztatów okazał się większym sukcesem niż się początkowo spodziewaliśmy. Miłym zaskoczeniem była frekwencja uczestników, w niektórych miastach mocno przekraczająca wstępne założenia. W sumie odwiedziliśmy 12 miast i spotkaliśmy przeszło 250 uczestników.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i konstruktywne opinie.

Zapraszamy do udziału w Fitness Management Maraton Meta 2017 – zapisz się już dziś.